FBI Sertifikalı ZKTeco SilkID Cihazları

FBI Sertifikalı ZKTeco SilkID Cihazları

ZKTeco, SLK20 parmak izi sensörümüzün FBI (Federal Bureau of Investigation) tarafından onaylandığını ve resmi Sertifikalı Ürünler Listesi’nde yer aldığını bildirmekten memnuniyet duyar.

ZKTeco SLK20, FBI tarafından bir dizi testten geçirilmiş kendi kişisel geliştirdiği parmak izi sensörüdür. Resmi olarak PIV (Personel Identify Verification) Tek Parmak izi Çekim Özelliği sertifikasını almış ve Sertifikalı Ürünler Listesi’nde listelenmiştir. SLK20’nin Yeni Nesil Tanımala Sistemleri’nin özellikleriyle ilgili olarak FBI’ın CJIS (Criminal Justice Information Services Division) standartlarını karşıladığını gösterir.

ZKTeco SLK20 parmak izi algılayıcı, yeni nesil parmak izi teknolojisi olan SilkID teknolojisiyle birlikte uygulanır. SilkID teknolojisi, ünlü bilim adamı Ken Brownlee’nin başında bulunduğu ekibi tarafından Silikon Vadisinde yer alan bilim laboratuvarlarımızda keşfedildi. Dünyanın önde gelen 3D Neuron Parmak izi Algoritması kuru, ıslak veya kabarmış parmak izlerinin etkin ve doğru bir şekilde algılanması için tasarlanmıştır. Extra geniş derleme yüzeyi 0,6 x 0,8 inç (FAP20 Standartları), 360 derecelik parmak izi derleme ve gelişmiş analitik incleme teknolojisi ile parmak izi veri toplama ve karşılaştırma konusunda yüksek oranda doğruluk sağlar. SilkID teknolojisi sahte parmak izi ve doğrulamayı gerçek anlamda reddeder.

fbi

SilkID teknolojisi Green Label serisi tüm ürün gruplarına tamamen uygulanmıştır. Optimize edilmiş hızlı bir 1.2GHz işlemci ile donatılmış yeni donanım platformu ile doğrulama hızı önemli ölçüde arttırıldı. Bu gelişmiş ürün modern bir donanım ve çağdaş bir tasarım ile üretilmiş, eksiksiz bir biyometrik zaman yönetimi ve güvenlik çözümeleri sağlayarak ZKTeco’nun en yeni web tabanlı yazılım platformu olan ZKBioSecurity 3.0 ile mükemmel bir uyum sergilemektedir.

Sizde aşağıda ki linkten FBI sertifikalı diğer ürünleri kontrol edebilir ve SLK20 ürünümüzün doğruluğunu sorgulayabilirsiniz.

https://www.fbibiospecs.cjis.gov/certifications

ZKTeco olarak ürünümüzün yetkili güvenlik temsilcileri tarafından onaylanması bizleri büyük bir mutlulukla gururlandırdı.

Üretimimizde ve hizmetlerimizde elimizden gelenin en iyisini yapmaya ve en iyi kullanıcı deneyimlerini sunmaya söz veriyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir