Dünya’nın En Büyük Güvenlik Fuarı

Dünya’nın en büyük güvenlik fuarı Çin’in Shenzhen bölgesinde gerçekleştirildi. Fuara dünyanın birçok güvenlik firması katılırken ziyaretçilerin yoğun ilgisi gözden kaçmadı.

İki yıldır beklenen dünyanın en büyük güvenlik fuarıyla tekrar karşınızdayız. 15. Çin Genel Güvenlik Fuarı (ÇGGF) Shenzhen Kongre ve Fuar Merkezinde 29 Ekim ile 1 Kasım arası düzenlenmektedir. Bu organizasyon tahmini olarak bütün dünyadan neredeyse 150 ülkeden 130.000 profesyonel ziyaretçi almaktadır.

ZKTeco, biyometrik güvenlik pazarında yenilik  konusunda lider olarak, bu etkinliğe katılmaktan keyif almakta. Büyük Veri ve Bulut Sunucu uygulaması sayesinde, artık “İnternet” konusunda endişelenmeye gerek yok. Bundan sonra bütün ilgi “Nesnelerin İnterneti”  objeler arası bağlantılar olmuştur. Peki, “Nesnelerin İnterneti” nedir?

ZK   bu sene “Geleceği Tanımlama” ismini verdiği  ayrıca  fuarın teması olarak da belirnemiş bir rotayı takip etmektedir.

Dört gün sürecek gösteri boyunca, ZK güvenlik uzmanları biyometrik güvenlik konusunda gizliliki mülkiyet ve hatta insan hayatının nasıl korunması gerektiğini anlatan açıklamalar yapmıştır. Ayrıca ZK uzmanları “Akıllı Ofis” ya da “Akıllı Ev” adı altında RFID ve kablosuz teknolojisini birlikte kullanarak nasıl işlediğini gösteren sunumlar hazırlayacaktır. Komut iletilebilir ve takas edilebilir yani, otomatik  olarak görevleri yürütmek ve işleyişi sağlayabilmeli. Böylelikle insan hayatının daha kaliteli bir şekilde sürdürülmesine önem vermek istemiştir.

Dahası? ZK denizaşırı ülkelerden gelecek olan CEO’ların fikirlerini almaktan ve endüstriyel açıdan görüşlerini dinlemekten onur duyar. Her iki saatte çekilişler düzenlenecektir. ZK kendini gelecek olan ziyaretçileri şaşırtmaktan zevk alacaktır. Gelip bizi ziyaret edebilirsiniz.  1 Numaralı Salon 1D29 standında bulabilirsiniz. Gördüklerinize hayran kalacaksınız!

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir